Govorilne ure in roditeljski sestanki

Šolsko leto 2020/2021

Mesec
1. – 4. r. in POŠ Polica
5. – 9. r. in OŠPP
SEPTEMBER
1. RS:
1. razred: 3. 9. ob 17.00,
2. razred: 7. 9. ob 17.00,
3. in 4. razred: 8. 9. ob 17.00  

POŠ Polica, 8. 9. 2020
2. razred ob 17.00,
3. razred ob 17.10,
4. razred ob 17.20,
5. razred ob 17.30

1. RS:
5. razred: 9. 9. ob 17.00
6. razred: 10. 9. ob 17.00
7. razred: 7. 9. ob 17.30
8. razred: 8. 9. ob 17.30
9. razred: 9. 9. ob 17.30  

OŠPP: 10. 9. ob 17.15

OKTOBER
20. – GU na daljavo 22. – GU na daljavo
NOVEMBER
individualne dopoldanske govorilne ure
DECEMBER
8. – GU na daljavo 10. – GU na daljavo
JANUAR
individualne dopoldanske govorilne ure
FEBRUAR
      2. – 2. RS + GU na daljavo 4. – 2. RS + GU na daljavo
MAREC
16. – GU na daljavo 18. – GU na daljavo
APRIL
individualne dopoldanske govorilne ure
MAJ
18. – GU na daljavo 20. – GU na daljavo
JUNIJ
individualne dopoldanske govorilne ure
URA
OŠ in NIS: 17.00 – 18.30
PPVI: 15.00 – 16.30

Termini dopoldanskih individualnih GU bodo od oktobra naprej vsak teden. Zaradi sprememb urnika so možne tudi spremembe urnika dopoldanskih GU, zato starši spremljajte spremembe preko informacij na šolski spletni strani.

RAZPORED INDIVIDUALNIH DOPOLDANSKIH GU ZA STARŠE

UČITELJ DAN URA
Adamič Zlatka četrtek 12.10-12.55
Antolič Dušan ponedeljek 11.10-11.55
Benko Mataj Silvia torek 11.20-12.05
Berčan Maša četrtek 9.20-10.05
Bokal Nina ponedeljek 11.20-12.05
Bratovčak Tea sreda 11.10-11.55
Bergant Urška petek 10.30-11.15
Burja Suban Andreja po dogovoru
Ceglar Urša torek 7.40-8.25
Centa Tanja ponedeljek 12.15-13.00
Čakš Bekanović Katja četrtek 9.20-10.05
Čampa Tina torek 11.10-11.55
Čovran Mirjam petek 9.10-9.55
Dornik Aljoša po dogovoru
Dremelj Katarina četrtek 8.30-9.15
Drmota Jakob sreda 10.30-11.15
Flisar Barbara četrtek 8.30-9.15
Grum Petra ponedeljek 10.30-11.15
Gumzej Petra po dogovoru
Hegler Jelka torek 8.30-9.15
Jušić Sanita sreda 11.20-12.05
Kalan Jasna petek 9.20-10.05
Kališnik Petra po dogovoru
Kastelic Matej petek 10.30-11.15
Kastelic Špelca torek 12.10-12.55
Kavčič Maja četrtek 10.30-11.15
Kavšek Sabina ponedeljek 12.10-12.55
Kolbl Marjetka četrtek 10.30-11.15
Komljanec Katja torek 8.30-9.15
Kotar Natalija po dogovoru
Kovačec Emil četrtek 12.10-12.55
Kovačec Marin Ksenija torek 7.30-8.15
Krašovec Katja ponedeljek 9.00-10.45
Kristić Nina ponedeljek 10.30-11.15
Križman Žužek Majda ponedeljek 11.20-12.05
Leban Zaletelj Erika torek 10.30-11.15
Lekše Anja četrtek 10.30-11.15
Lohkar Alenka ponedeljek 11.20-12.05
UČITELJ DAN URA
Martinec Matija ponedeljek 11.20-11.05
Mežan Martin petek 10.30-11.15
Mišmaš Petra sreda 11.20-12.05
Moičević Kristina ponedeljek 11.30-11.15
Murko Julija ponedeljek 9.20-10.05
Novak Kristina ponedeljek 9.20-10.05
Omahen Tjaša petek 9.20-10.05
Pergar Oriana ponedeljek 10.00-10.45
Planinšek Sabina četrtek 10.30-11.15
Plavšić Petra petek 11.20-12.05
Pograjec Rus Karmen sreda 11.20-12.05
Pokupec Valentina petek 11.20-12.05
Poplas Maruša petek 10.30-11.15
Potokar Marko četrtek 9.20-10.05
Regula Anita sreda 11.00-11.45
Rešeta Jana po dogovoru
Rjavec Monika četrtek 11.20-12.05
Rogale Kovačević Jožica četrtek 10.30-11.15
Rojc Romana petek 11.20-12.05
Rudolf Renata Barbara po dogovoru
Skubic Petra petek 8.30-9.15
Sladoje Manca petek 11.20-12.05
Suhadolnik Lucija po dogovoru
Svetin Anja ponedeljek 12.00-12.45
Šavli Meta (nad. Romano Koščak) torek 9.20-10.05
Šešerko Tina po dogovoru
Škerjanec Maja petek 9.20-10.05
Škerlj Amalija torek 11.00-11.45
Škulj Brigita ponedeljek 7.40-8.25
Škulj Nuša torek 9.20-10.05
Šteh Urška petek 9.20-10.05
Švarc Fajdiga Barbara četrtek 9.20-10.05
Tavčar Helena ponedeljek 7.40-8.25
Treven Lucija četrtek 10.30-11.15
Trofenik Maruša torek 8.30-9.15
Umek Repovž Polona po dogovoru
Usenik Nina četrtek 12.10-12.55
(DE Adamičeva)
Vičič Tanja petek 8.30-9.15
Vidic Veronika četrtek 12.00-12.45
Vodenik Vozelj Tanja torek 11.20-12.05
Vodopivec Katja četrtek 9.20-10.05
Vodušek Blažka petek 9.20-10.05
Zajc Mojca torek 11.10-11.55
Zajc Kalar Marija Maja četrtek 11.20-12.05
Zajec Maja torek 8.30-9.15
Zupančič Marta četrtek 10.30-11.15
Zupančič Mateja petek 8.30-9.15
Žitnik Ksenija sreda 10.20-11.05
 
 
 
 
 
Dostopnost