V tem tednu so načrtovane popoldanske govorilne ure:

• 16. 3. (1. do 4. razred ter POŠ Polica) in
  • 18. 3. (5. do 9. razred ter OŠPP).

Naprošamo vas, da se na popoldanske govorilne ure naročite preko e-naslova razrednika oziroma preko e-naslova učitelja posameznega predmeta. Elektronski naslovi vseh učiteljev so objavljeni na šolski spletni strani (razdelek »O šoli«, podrazdelek »Kadrovska zasedba«).
Vsak učitelj, ki bo dobil prošnjo starša za popoldansko govorilno uro, bo staršu določil 10-minutni termin in ga o terminu obvestil na njegov e-naslov. Na dan popoldanskih govorilnih ur učitelj v dodeljenem terminu pokliče starše preko MS Teams iz individualnega klepeta in opravi razgovor. Vsak starš se nekaj minut pred dodeljenim terminom za popoldansko govorilno uro prijavi v MS Teams z uporabniškim imenom in geslom svojega otroka.