Podaljšanje dostopa do portala izbire obveznih izbirnih predmetov (za učence od 6. do 8. razreda)

Podaljšali smo možnost dostopa do portala za izbiro izbirnih predmetov v aplikaciji eAsistent. Učence in starše 6.,  7. in 8. razredov, ki še niso uspeli izbrati izbirne predmete, prosimo, da to naredijo do četrtka, 16. 4. 2020. Dostop bo kasneje onemogočen.

V primeru, da to takrat ne boste izbrali predmetov, se boste lahko prijavili samo na predmet, ki se bo izvajal v prihodnjem šolskem letu.

V primeru vprašanj se obrnite na pomočnici preko elektronske pošte:

Barbara Švarc Fajdiga – elektronski naslov: barbara.svarc-fajdiga@os-brinje.si

Petra Kališnik – elektronski naslov: petra.kalisnik@os-brinje.si

Spoštovani starši učencev od 6. do 8. razreda OŠ Brinje Grosuplje.

V torek, 1. 4. 2020, smo pričeli s postopkom izbire OBVEZNIH izbirnih predmetov za prihodnje šolsko leto. Postopek izbire bomo opravili/izvajali preko eAsistenta.

Od 1. 4. do 12. 4. 2020 bo na portalu za starše odprt sklop Izbirni predmeti. Ko se boste prijavili, se vam bo prikazal okvir, v katerem je napisano »Izbirni predmeti v šolskem letu 2020/2021«.

Vabimo vas, da si opise izbirnih predmetov preberete pod zavihkom Izbirni predmeti (http://www.os-brinje.si/obvezni-izbirni-predmeti/)