Na čisto navaden šolski dan so nas obiskali uspešni veljaki, ki podpirajo slovenski šport. Zgodila se je otvoritev športnega poligona na športnem igrišču OŠ Brinje Grosuplje.

Otvoritev so s ponosom spremljali učenci otroškega pevskega zbora, ki so zapeli tudi radostno Kekčevo pesem. Tako gresta pogum in jeklena volja, o kateri je spregovorila tudi Petra Majdič, z roko v roki. Staršem sporočamo, da otroci nismo trmasti, ampak polni jeklene volje, ki jo potrebujemo na poti življenja in to voljo bomo uveljavljali v šoli pri usvajanju znanja, na tekmovanjih in doma.

Za prikaz vadbe so poskrbeli naši atleti grosupeljske sekcije in telovadec Sašo Bertoncelj.

Za pridobitev se lepo zahvaljujemo in obljubljamo, da jo bomo redno uporabljali.