V Škofji Loki se je v četrtek, 21. februarja, zbralo preko 500 učenk in učencev iz 39 osnovnih šol na področnem tekmovanju v skokih z male prožne ponjave. Našo šolo je zastopalo 6 učenk. Gimnastičarji so prikazali mnogo odličnih skokov in navdušili gledalce.

Naša dekleta so se zelo dobro odrezala in zasedla naslednja mesta: med najmlajšimi deklicami je Zalka Smrečnik zasedla 34. mesto, Ela Skubic 42., Neli Vene 54. ter Lila Romih 62. mesto. Med mlajšimi deklicami je Julija Skubic zasedla 55. ter Zala Jozić Kočmar 80. mesto.

Čestitke vsem!

V četrtek, 21. 2., smo šli v Škofjo Loko. Tekmovali smo v skokih z male prožne ponjave. Tinkara nas je vodila pri ogrevanju. Najbolj všeč mi je bilo, ko so starejši tekmovalci skakali salte.

Neli Vene