Večer Iger Pri nas. Zdaj že tradicionalni. VIP – za VIP goste, to je naše učence od 6. do 9. razreda. Vsako leto ob tednu otroka za nekaj ur odložimo mobitele in druge elektronske naprave in se namesto tega posvetimo igram, druženju in zabavi. K dobremu vzdušju pripomore tudi ureditev prostora, seveda pa tudi to, da naši želodčki niso prazni.

Za vse je bilo poskrbljeno in tako smo skupaj preživeli zares prijeten večer. Nihče se ni jezil, če ni vedno zmagal; to nam je bilo v izziv pri iskanju boljših taktik in strategij. Veliko iger je bilo namreč – kot se za šolo spodobi – miselnih, nekatere so terjale tudi znanje ali splošno razgledanost.

Bilo je super. Morda pa je/bo naša prireditev koga spodbudila oz. opomnila, da lahko tudi sam doma organizira podobno druženje ob namiznih igrah.