Govorilne ure in roditeljski sestanki

Šolsko leto 2022/2023

Mesec
1. – 4. r. in POŠ Polica
5. – 9. r. in OŠPP
SEPTEMBER

1. RS:

1. razred: 5. 9. ob 17.00
2. razred: 6. 9. ob 17.00
3. razred: 7. 9. ob 17.00
4. razred: 7. 9. ob 17.15

POŠ Polica, 6. 9.:
1., 2., 3. razred ob 17.00
4. in 5. razred ob 17.30

1. RS:

5. razred: 8. 9. ob 17.00
6. razred: 6. 9. ob 17.00
7. razred: 6. 9. ob 17.30
8. razred: 7. 9. ob 17.30
9. razred: 8. 9. ob 17.30

NIS: 8. 9. ob 17.15
PPVI: 8. 9. ob 16.00

OKTOBER
11. 10. – GU 13. 10. – GU
NOVEMBER
individualne dopoldanske govorilne ure
DECEMBER
29. 11. – GU 1. 12. – GU
JANUAR
individualne dopoldanske govorilne ure
FEBRUAR
31. 1. – 2. RS + GU 2. 2. – 2. RS + GU
MAREC
7. 3. – GU 9. 3. – GU
APRIL
individualne dopoldanske govorilne ure
MAJ
9. 5. – GU 11. 5. – GU
JUNIJ
individualne dopoldanske govorilne ure
URA
OŠ in NIS: 17.00 – 18.30
PPVI: 15.00 – 16.30

Termini dopoldanskih individualnih GU bodo od oktobra naprej vsak teden. Zaradi sprememb urnika so možne tudi spremembe urnika dopoldanskih GU, zato starši spremljajte spremembe preko informacij na šolski spletni strani.

RAZPORED INDIVIDUALNIH DOPOLDANSKIH GU ZA STARŠE

UČITELJ DAN URA
Adamič Zlatka torek 11.20-12.00
Antolič Dušan torek 12.00-12.45
Bajd Lucija torek 12.10-12.55
Benko Mataj Silvia petek 10.30-11.15
Berčan Maša ponedeljek 11.20-12.05
Bergant Urška torek 8.30-9.20
Bonifer Karmen torek 7.40-8.25
Burja Suban Andreja po dogovoru
Ceglar Urša ponedeljek 9.20-10.05
Centa Tanja sreda 7.40-8.25
Cvetko Nina    
Čakš Bekanović Katja torek 10.30-11.15
Čampa Tina / /
Čerin Lea četrtek 11.20-12.05
Čovran Mirjam / /
Čuček Nives četrtek 9.20-10.05
Dominković Martina torek 11.20-12.05
Dornik Aljoša po dogovoru
Dremelj Katarina četrtek 12.10-12.55
Erelji Urška    
Flisar Barbara po dogovoru
Gruden Ana torek 11.20-12.05
Grum Petra sreda 12.10-12.55
Gumzej Petra po dogovoru
Hegler Jelka sreda 9.20-10.05
Ilovar Tatjana petek 10.30-11.15
Kališnik Petra po dogovoru
Kastelic Matej četrtek 10.30-11.15
Kastelic Špelca sreda 10.30-11.15
Kavčič Maja ponedeljek 10.30-11.15
Kavšek Sabina ponedeljek 8.30-9.15
Kirn Nuša torek 10.30-11.15
Kolbl Marjetka sreda 12.10-12.55
Kos Petra torek 10.30-11.15
Koščak Romana ponedeljek 11.10-11.55
Košir Sara    
Kovačec Emil torek 10.30-11.15
Kovačec Marin Ksenija ponedeljek 9.10-9.55
Kresnik Klavdija    
Kristić Nina sreda 10.30-11.15
Leban Zaletelj Erika sreda 10.30-11.15
Lohkar Alenka sreda 11.10-11.55
Lulić Urška četrtek 10.20-11.05
Marković Marko    
Martinec Matija ponedeljek 11.20-12.05
Mauhar Ana Maria ponedeljek 10.30-11.15
UČITELJ DAN URA
Mesarič Doroteja    
Mežan Martin ponedeljek 9.20-10.05
Mlakar Špela četrtek 10.30-11.15
Moičević Kristina ponedeljek 9.20-10.05
Murko Julija torek 11.20-12.05
Pajk Lidija po dogovoru – po 12.10
Perger Oriana ponedeljek 11.00-12.00
Pirc Urška torek 7.40-8.25
Planinšek Sabina četrtek 9.20-10.05
Plavšić Petra četrtek 8.30-9.15
Podgoršek Pirc Špela    
Pograjec Rus Karmen torek 12.10-12.55
Pokupec Valentina torek 11.20-12.05
Poplas Maruša torek 11.20-12.05
Popovič Urška torek 12.10-12.55
Potokar Marko sreda 10.30-11.15
Premrl Aleša    
Rebolj Špela torek 9.20-10.05
Rešeta Jana ponedeljek 11.20-12.05
Rjavec Monika ponedeljek 8.30-9.15
Rojc Romana sreda 11.20-12.15
Skubic Petra / /
Starič Laura sreda 11.10-11.55
Svetin Anja / /
Ščavničar Maša petek 11.10-11.55
Šešerko Tina po dogovoru
Škerjanec Maja torek 11.20-12.05
Škerlj Amalija četrtek 12.10-12.55
Škulj Brigita četrtek 11.20-12.05
Škulj Nuša ponedeljek 9.20-10.05
Šteh Urška ponedeljek 10.30-11.15
Tavčar Helena ponedeljek 11.20-12.05
Tekavec Štular Barbara sreda 11.20-11.50
Trdin Petra po dogovoru
Trofenik Maruša petek 8.30-9.15
Umek Repovž Polona po dogovoru
Urbančič Helena četrtek 9.20-10.05
Usenik Nina ponedeljek 12.00-12.45
Veit Tadeja ponedeljek 9.15-10.00
Vičič Tanja četrtek 10.30-11.15
Vidic Veronika sreda 9.10-9.55
Vodenik Vozelj Tanja sreda 11.20-12.05
Vodopivec Katja ponedeljek 9.20-10.05
Zajc Mojca torek 7.30-8.15
Zajc Kalar Marija Maja četrtek 9.20-10.05
Zajec Maja torek 8.30-9.15
Zupančič Marta sreda 11.20-12.05
Zupančič Mateja ponedeljek 11.20-12.05
Žitnik Ksenija sreda 10.20-11.05
 
Individualne dopoldanske GU bodo potekale v živo ob upoštevanju vseh varnostnih ukrepov. Na pogovor se v tem primeru starši predhodno dogovorijo z učiteljem.
 
 
 
Dostopnost