Govorilne ure in roditeljski sestanki

Šolsko leto 2021/2022

Mesec
1. – 4. r. in POŠ Polica
5. – 9. r. in OŠPP
SEPTEMBER
1. RS:
1. razred: 2. 9. ob 17.00,
2. razred: 7. 9. ob 17.00,
3. razred: 8. 9. ob 17.00,
4. razred: 8. 9. ob 17.15.

POŠ Polica, 7. 9.:
2. razred ob 17.00,
3. razred ob 17.10,
4. razred ob 17.20,
5. razred ob 17.30.

Za vse 1. RS v šoli.

1. RS:
5. razred: 9. 9. ob 17.00,
6. razred: 7. 9. ob 17.00,
7. razred: 7. 9. ob 17.30,
8. razred: 8. 9. ob 17.30,
9. razred: 9. 9. ob 17.30

NIS: 9. 9. ob 17.15
PPVI: 9. 9. ob 16.00

Za vse 1. RS v šoli.

OKTOBER
12. 10. – GU na daljavo 14. 10. – GU na daljavo
NOVEMBER
individualne dopoldanske govorilne ure
DECEMBER
30. 11. – GU na daljavo 2. 12. – GU na daljavo
JANUAR
individualne dopoldanske govorilne ure
FEBRUAR
1. 2. – 2. RS + GU na daljavo 3. 2. – 2. RS + GU na daljavo
MAREC
8. 3. – GU na daljavo 10. 3. – GU na daljavo
APRIL
individualne dopoldanske govorilne ure
MAJ
10. 5. – GU na daljavo 12. 5. – GU na daljavo
JUNIJ
individualne dopoldanske govorilne ure
URA
OŠ in NIS: 17.00 – 18.30
PPVI: 15.00 – 16.30

Termini dopoldanskih individualnih GU bodo od oktobra naprej vsak teden. Zaradi sprememb urnika so možne tudi spremembe urnika dopoldanskih GU, zato starši spremljajte spremembe preko informacij na šolski spletni strani.

RAZPORED INDIVIDUALNIH DOPOLDANSKIH GU ZA STARŠE

UČITELJ DAN URA
Adamič Zlatka četrtek 9.20-10.05
Antolič Dušan ponedeljek 11.20-12.05
Benko Mataj Silvia sreda 11.20-12.05
Berčan Maša sreda 9.20-10.05
Bergant Urška ponedeljek 10.30-11.20
Bokal Nina torek 11.20-12.05
Bonifer Karmen ponedeljek 11.20-12.05
Bratovčak Tea petek 10.20-11.05
Burja Suban Andreja po dogovoru
Ceglar Urša četrtek 9.20-10.05
Centa Tanja ponedeljek 7.40-8.25
Čakš Bekanović Katja torek 10.30-11.15
Čampa Tina ponedeljek 10.20-11.05
Čerin Lea petek 10.30-11.15
Čovran Mirjam torek 11.10-11.55
Čuček Nives po dogovoru
Dornik Aljoša po dogovoru
Dremelj Katarina sreda 11.20-12.05
Fajs Tina po dogovoru
Flisar Barbara torek 9.20-10.05
Gruden Ana petek 8.15-9.00
Gruden Natalija
Grum Petra torek 12.10-12.55
Gumzej Petra po dogovoru
Hegler Jelka petek 7.15-8.00
Ivančič Monika
Kalan Jasna četrtek 7.40-8.25
Kališnik Petra po dogovoru
Kastelic Matej sreda 11.20-12.05
Kastelic Špelca torek 11.20-12.05
Kavčič Maja torek 10.30-11.15
Kavšek Sabina ponedeljek 12.10-12.55
Kolbl Marjetka ponedeljek 8.30-9.15
Komljanec Katja ponedeljek 9.20-10.05
Kotar Natalija po dogovoru
Kovačec Emil petek 10.30-11.15
Kovačec Marin Ksenija torek 12.00-12.45
Krašovec Katja ponedeljek 7.15-8.00
Kristić Nina sreda 11.20-12.05
Leban Zaletelj Erika četrtek 9.20-10.05
Lekše Anja četrtek 9.20-10.05
Lohkar Alenka ponedeljek 12.10-12.55
Lulić Urška petek 12.00-12.45
UČITELJ DAN URA
Martinec Matija petek 10.30-11.15
Mauhar Ana Maria sreda 9.20-10.05
Mežan Martin sreda 9.20-10-05
Mišmaš Petra ponedeljek 9.20-10.05
Mlakar Špela sreda 11.20-12.05
Mohorič Maxi po dogovoru
Moičević Kristina četrtek 9.20-10.05
Murko Julija ponedeljek 11.20-12.05
Nedelko Petra petek 11.20-12.05
Ovsenek Živa po dogovoru
Pajk Lidija po dogovoru
Pergar Oriana torek 8.00-9.00
Alenka Peteršič Nežmah po dogovoru
Planinšek Sabina četrtek 9.20-10.05
Plavšić Petra ponedeljek 10.30-11.15
Pograjec Rus Karmen sreda 11.20-12.05
Potokar Marko petek 10.30-11.15
Požar Sabina sreda 11.20-12.05
Rebolj Špela ponedeljek 12.00-12.45
Rešeta Jana po dogovoru
Rjavec Monika ponedeljek 11.20-12.05
Rojc Romana petek 10.30-11.15
Skubic Petra sreda 12.10-12.55
Srejš Nina ponedeljek 8.30-9.15
Svetin Anja ponedeljek 9.15-10.00
Ščavničar Maša četrtek 8.30-9.15
Šešerko Tina po dogovoru
Škerjanec Maja sreda 9.20-10.05
Škerlj Amalija četrtek 12.00-12.45
Škulj Brigita četrtek 8.30-9.15
Škulj Nuša torek 8.30-9.15
Šteh Urška ponedeljek 10.30-11.15
Švarc Fajdiga Barbara petek 9.20-10.05
Tavčar Helena torek 9.20-10.05
Tekavec Barbara torek 11.10-11.55
Tomažič Urša petek 9.15-9.45
Treven Lucija četrtek 10.30-11.15
Trofenik Maruša petek 10.30-11.15
Umek Repovž Polona po dogovoru
Veit Tadeja petek 9.00-10.00
Vičič Tanja četrtek 11.20-12.05
Vidic Veronika sreda 8.20-9.05
Vodopivec Katja četrtek 10.30-11.15
Zajc Mojca petek 8.20-9.05
Zajc Kalar Marija Maja sreda 10.30-11.15
Zupančič Marta petek 10.30-11.15
Zupančič Mateja torek 9.20-10.05
Žitnik Ksenija ponedeljek 11.10-11.55
 
 
 
Dostopnost