Pri pouku naravoslovja smo govorili o površinah in prostorih. Izvedeli smo, da za gradnjo hiše potrebujemo načrte in eden teh je tloris. Tako smo izdelali tloris naše šole v pomanjšanem merilu, nato pa smo se lotili še izdelave makete. Prinesli smo škatle različnih velikosti in jih poskušali postaviti tako, da so čim bolj ustrezale tlorisu šole. To ni bilo lahko. Nato smo vse škatle zavili v bel papir (sedaj znamo zavijati darila 🙂 ) in jih prilepili na podlago. Potem smo pri likovnem pouku dodali maketi še barve. Med seboj smo sodelovali, se dogovarjali in si pomagali. Dela je bilo toliko, da vsi nismo uspeli dokončati. Izbrali smo maketo, ki si jo lahko ogledate v knjižnici, nekaj posnetkov našega dela pa je tukaj.

(Skupno 1.010 obiskov, današnjih obiskov 1)