Zlati bralci, učenci 9. razreda, ki so vsa leta osnovne šole brali za bralno značko, so se v torek, 6. 6. 2023, v spremstvu knjižničark odpravili na nagradni izlet. Prvotno načrtovani adrenalinski izlet nad krošnjami dreves smo zaradi slabega vremena morali odpovedati in ga nadomestiti z nečim zanimivim v zaprtem prostoru. Odločili smo se za bowling. Po prihodu v bowling center Galaksije Trebnje smo se razvrstili v skupine po pet igralcev ter se pomerili v metih. Dobro nam je šlo od rok, druženje pa je minilo v prijetnem vzdušju. Izlet nam je omogočil Upravni odbor šolskega sklada za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Vsem zlatim bralkam in bralcem pa iskreno čestitamo. Naj bo knjiga tudi v prihodnje vaša zvesta spremljevalka!