Spremljanje gradnje nove šole

Čudovit sončen september z ugodnimi razmerami za delo je omogočil gradbenim delavcem nemoteno gradnjo nove šole.

4. oktobra 2016 smo si z učenci ogledali, kako raste nova šola Polica. Po gradbišču nas je peljal gradbeni delovodja g. Branko Papa.

1. obisk gradbišča nove šole_Polica  2016

Učenci so bili navdušeni in presenečeni ob pogledu na rastočo telovadnico, nad učilnicami, ki že imajo stene, sprehodili so se po temeljih drugih prostorov šole. G. Branko Papa je odgovarjal na številna vprašanja učencev o gradnji šole in šolskih prostorih.

Učenci se nove šole neizmerno veselijo, še zlasti tisti, ki jo bodo obiskovali v prihodnjih letih.

Nove šole se zelo veselimo. Delavci marljivo delajo. Žal nam je, da učenci, ki trenutno obiskujemo 5. razred, ne bomo imeli možnosti obiskovati te šole. Kljub temu smo veseli, da bo kraj dobil takšno novo zgradbo.

Maj Šeme

Juhej, končno bo nastala nova šola! Našo šolo gradi CGP. Čeprav jaz ne bom obiskovala nove šole, mi je zelo všeč, saj jo bo obiskovala moja sestrica. Lahko jo bom prihajala iskat v šolo!

Hana Velkovrh Gajšek

Nova šola Polica

Na Polici nova šola se gradi,
vsakemu je paša za oči.
Lepa, lepa naša šola!
Škoda pa je samo to,
da notri samo pet razredov bo.

Mojca Špehar

1. obisk - 41