V ponedeljek, 1. 6. 2020, se v šole vračajo učenci 4. in 5. razreda, v sredo, 3. 6., pa tudi učenci 6., 7. in 8. razreda.

Vzgojno-izobraževalno delo bo za vse učence potekalo kot pred razglasitvijo pandemije. Vsi oddelki imajo pouk v svojih matičnih učilnicah.

Učenci od 4. do 8. razreda naj s seboj prinesejo podpisan obrazec Izjava staršev pred vstopom otroka v šolo (razredniki obvestijo starše).

Za devetošolce bo od 1. 6. 2020 dalje pouk potekal po urniku, ki so ga bili učenci vajeni do 13. 3. 2020 (urnik viden v eA).

Učenci, starejši od 12 let, naj s seboj prinesejo masko ali druge oblike zaščite ustnega in nosnega predela (šal, ruta ali podobne oblike zaščite).

V šoli se bomo potrudili z doslednim izvajanjem higienskih ukrepov in tako zagotovili vašim otrokom varno okolje in prijetno delovno vzdušje.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.