Dragi učenci, spoštovani starši!

Upamo, da ste lepo preživeli počitnice, doživeli veliko nepozabnih trenutkov in si nabrali ogromno energije za novo šolsko leto.

Ker se že pripravljamo na novo šolsko leto, vam posredujemo naslednje informacije:

MATIČNA OSNOVNA ŠOLA BRINJE GROSUPLJE

Začetek pouka v šolskem letu 2021/22 bo za učence 3.–9. razreda matične OŠ Brinje Grosuplje potekal po naslednjem razporedu:

Razpored prihoda učencev v šolo:

3. razred – vhod (1. triletje) pri nogometnem igrišču ob 8.30

4. razred – zbor pred vhodom Ljubljanska cesta ob 8.30, kjer vas pričakajo razredničarke in vas pospremijo v šolo

5. razred – zbor pred vhodom Ljubljanska cesta ob 8.30, kjer vas pričakajo razredniki in vas pospremijo v šolo

6. do 9. razred – zbor učencev na velikem šolskem igrišču ob 8.30, kjer vas bodo pričakali razredniki in vas pospremili v matematične učilnice, vhod ob športni dvorani

Za učence od vključno 6. do 9. razreda je nošenje maske obvezno. Vsak učenec ima svojo masko.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo ta dan imeli pouk po urniku, ki bo viden na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Sprejem prvošolcev bo v sredo, 1. 9. 2021. Vabilo za prvi šolski dan ste starši že prejeli po pošti. Časovnico poteka 1. šolskega dne bodo starši prvošolcev prejeli v ponedeljek po elektronski pošti.

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence 2.-5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje.

Vozni red šolskih avtobusov bo enak kot lansko šolsko leto, v primeru sprememb vas bomo sproti obveščali na šolski spletni strani. Na avtobusu ravnamo v skladu s priporočili NIJZ, kar pomeni, da učenci obvezno nosijo svojo masko.

DE ADAMIČEVA (2. razred)

Začetek pouka v šolskem letu 2021/22 bo za učence 2. razreda ob 8.30. Učenci naj se zberejo na parkirišču pred šolo DE Adamičeva, kjer jih bodo pričakali razredniki in jih pospremili v nove prostore.

Učenci bodo imeli ta dan že pouk po urniku, ki bo objavljen na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

V primeru, da bo vaš otrok v šolo prišel pred začetkom pouka, bo vstopil na vhodu pri telovadnici, kjer bo smerokaz. Sprejel ga bo dežurni učitelj od 7.30 dalje.

Za prijavljene učence bo organizirano podaljšano bivanje.

PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA POLICA

Začetek pouka v šolskem letu 2021/22 bo za učence 2.5. razreda POŠ Polica ob 8.20.

Učenci od 2. do 5. razreda bodo imeli že ta dan pouk po urniku, ki bo objavljen na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence 2.-5. razreda bo organizirano varstvo vozačev od 6.50 dalje in podaljšano bivanje.

Informacije za naše bodoče prvošolce in njihove starše:

Sprejem prvošolcev bo v sredo, 1. 9. 2021, ob 9.00 na POŠ Polica (zbor pred šolo ob 8.50).

PODRUŽNIČNA OSNOVNA ŠOLA S PRILAGOJENIM PROGRAMOM

Začetek pouka v šolskem letu 2021/22 bo za učence 2.-9. razreda POŠPP (NIS) v sredo, 1. 9. 2021, ob 8.30, za učence PPVI pa ob 8.00.

Učenci POŠPP naj počakajo svoje učiteljice pred vhodom 1. triletja (vhod pri POŠPP), izjema so učenci 6. in 8. razreda, ki bodo v šolo prihajali skozi vhod pri Ljubljanski cesti.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo že ta dan imeli pouk po urniku, ki bo viden na šolski spletni strani (razdelek pouk, urniki oddelkov).

Za šolsko prehrano bo za vse naročnike poskrbljeno že prvi šolski dan.

Za prijavljene učence POŠPP bo organizirano podaljšano bivanje.

Vozni red šolskih avtobusov bo enak kot lansko šolsko leto, v primeru sprememb vas bomo sproti obveščali na šolski spletni strani. Na avtobusu ravnamo v skladu s priporočili NIJZ, kar pomeni, da učenci obvezno nosijo svojo masko. Prostor za voznikom pa pustijo prazen.

(Skupno 1.267 obiskov, današnjih obiskov 1)