Spoštovani starši!

V mesecu marcu 2018 bodo na šoli Polica potekale naslednje aktivnosti:

ČETRTEK, 22. 3. 2018

* pletenje butaric, tematske delavnice ob 17.30

V želji ohranjanja etnografske dediščine okolja, bomo tudi letos izdelovali cvetnonedeljske butarice in ustvarjali iz različnih materialov.

Za izdelavo butaric bomo potrebovali:

* leskove palice,

* vejice bršljana, resja, brogovite, pušpana, pomladnih cvetočih grmov, brina, oljke,

*  tanko vrvico, črn bombažen trak ,

* lahko tudi okrasje, kot so, jabolka, pomaranče, barvni krep papir.

Vse potrebno lahko naberete skupaj  z otroki in jim tudi tako približate izročilo naših prednikov.

TOREK, 27. 3. 2018

* govorilne ure, od 17.00 do 18.30

* potopisno predavanje – OMAN ob 18.30, Katja in Andrej Pajenk (starši staršem)

22. MAREC – 22. APRIL 2018

* zbiranje plastenk PET od 22. marca do 22. aprila 2018.

Na mednarodni dan voda, 22. marca 2018, se že četrto leto zapored v več kot 170 slovenskih vrtcih, osnovnih in srednjih šolah ter fakultetah začenja celomesečni  vseslovenski ozaveščevalno-humanitarni projekt

JAZ, TI, MI ZA SLOVENIJO – Stara plastenka za novo življenje letos za sofinanciranje nakupa ultrazvoka srca za novorojenčke v Splošni bolnišnici Murska Sobota.

Projektu smo se pridružili tudi mi, zato vabljeni k sodelovanju, da skupaj zberemo čim več odpadnih plastenk PET – tako za pomoč novorojenčkom kot za osvojitev praktične nagrade.

Veselimo se vašega obiska in sodelovanja!