1. TEDEN

Juhu, šola je končno spet odprta za nas! Učenci 1. – 3. razreda so se spet vrnili v šolske klopi. Na 2. in 3. razred ukrepi niti niso vplivali, v 1. pa so se razdelili na dve učilnici. Najprej je bilo malo slabe volje, saj se niso mogli družiti med seboj, sedaj so se pa že navadili in vsak dan nestrpno pričakujejo uro, ko se združijo v isti učilnici. Maske na učiteljičinem obrazu učencev ne motijo preveč. Pravijo, da ravno tako vejo, kdaj se učiteljica smeje in kdaj je jezna. Malo več časa preživimo zunaj, iščemo štiriperesne deteljice in se igramo ristanc, žabice, barvice, ipd. Ustvarjalnosti nam ne zmanjka, se znajdemo tudi na razdalji in z razkužilom. Najprej pa smo porisali črte iz lepilnega traku po hodniku. Vam je všeč?