Pred nami je 4. teden.

Včeraj je 7. rojstni praznovala naša Monika. Še enkrat iskrene čestitke in vse lepo.

Mak vzdržuje kondicijo in pridno telovadi v naravi. Super, Mak.

Alen na zanimiv način utrjuje računanje in pisanje črk. Bravo, Alen.

Luka Ž. pridno pošilja opravljene naloge. Bravo, Luka.

Ina se je za BRALNO ZNAČKO naučila pesmico Vrabci in strašilo. Prav lepo jo je bilo slišati. Bravo, Ina.

Luka P. nam je poslal utrinke še prejšnjega tedna. Vidimo, da se prav zabava in pridno dela šolske naloge. Ko pridemo nazaj, pa se posladkamo s tvojimi mafini:) Super, Luka.

Luka Ž. nam je poslal opravljene naloge. Luka, bravo.

Zala je izdelala čudovito razglednico in zelo nazoren piktogram, kajne? Bravo, Zala.

Tudi Marina nas lepo pozdravlja in upa, da se čimprej vidimo v šoli. Si vsi že tega želimo, kajne? Lepo opravlja šolske naloge in se zraven zabava še na rolerjih. Bravo, Marina.

Oglasil se nam je tudi Maj in nam poslal fotografiji njegovega ustvarjanja. Bravo, Maj.

Ana nam je poslala utrinke njenega pomladno-velikonočnega ustvarjanja:) Same krasne stvari. Bravo, Ana.

Faris lepo opravlja šolske naloge in tudi ustvarja. Krasen izdelek je nastal. Bravo, Faris.

Luku Ž. bo od danes naprej delal družbo prisrčen zajček. Super, Luka.

Maj je poslal posnetek in lepo obnovil zgodbe Kekec in Bedanec. Super, Maj.

Lina nam je poslala pozdrave, še naprej pridno dela za šolo in ustvarja. Bravo, Lina.

Zala se nam je ponovno oglasila in naredila prisrčno zajčjo družinico za prihajajoče praznike. Sapramiška pa jo bo spremljala še naprej. Super, Zala.

Monika nam pošilja lepe pozdrave in tudi ona pridno dela za šolo. Bravo, Monika.

Luka P. nam je poslal utrinke tega tedna. Dolgčas mu prav zagotovo ni. Prav je tako. Bravo, Luka.

Aldin je izdelal prisrčnega zajčka, ki vam želi lepe praznike. Poskušal pa je poklicati tudi Sapramiško. Mislite, da se mu je oglasila? Super, Aldin.

Brina nas lepo pozdravlja in nam pošilja razglednico, ki jo je izdelala. Bravo, Brina.

Gabrijela je Juri Muri zelo navdušil, nastala je čudovita ilustracija. Sapramiška pa se je pridružila zajčkom in piščankom. Pisana druščina. Bravo, Gabrijel.

Tudi Andraž, Ana, Mak, Luka P., Marina in Luka Ž., Maj in Hana so nam poslali čudovite ilustracije Jurija Murija. Bravo, vsem skupaj.