Za nami je že 4. teden dela na daljavo in tokrat nas je prijetno presenetil SNEG! Za nekaj dni smo pozabili, da so zaprte šole, prehodi med občinami in meje, saj smo stopili samo na domači prag in se prepustili snežnim radostim. Učenci so izdelovali snežake, snežne angelčke, se kepali, sankali, lovili s svojimi domačimi ljubljenčki, gradili igluje in predvsem zelo uživali na snegu. Ob vsem tem pa so delali še za šolo in nastali so čudoviti kipci domišljijskih bitij iz aluminijaste folije, razne knjižice, sestavljanke, okusni in lepi piškotki, voščilnice in celo hišice iz medenjakov. Na fotografijah pa si lahko ogledate tudi posebne recepte za “protikoronsko juho”, ki jo toplo priporoča 4. p. Odlična je!