V četrtek, 4. 10. 2018 smo učenci in učitelji OŠPP odšli na obisk v glasbeno šolo  Grosuplje.Učenci glasbene šole so nam z njihovimi mentorji pripravili pravi mali koncert. Učenci so nam glasbene inštrumente predstavili, opisali njihove značilnosti in posebnosti ter zaigrali pesem ali dve. Prav vsi smo bili navdušeni nad njihovim znanjem in spretnostmi izvabljanja glasov iz še tako velikega in zapletenega inštrumenta. Dan pa so nam učenci  in učitelji glasbene šole polepšali tudi zato, ker so nam dovolili, da postanemo  glasbeniki tudi mi. Prav z veseljem smo poskusili brenkati na kitaro, zaigrati na harmoniko ali bobnati.. Zato smo jim prav hvaležni in jim obljubljamo, da še pridemo na obisk.