POČITNIŠKO VARSTVO OTROK V GROSUPLJU

SAMOSTOJNI OTROCI

Program počitniškega varstva v Grosuplju, ki ga že drugo leto izvaja zavod Neva, ponuja predvsem nadstandardno počitniško varstvo otrok. Poleg kvalitetnega preživljanja prostega časa (veliko športnih aktivnosti, krajši izlet, ustvarjalne delavnice) program otrokom nudi tudi pomoč pri razvoju otrokove čustvene inteligence. Skozi prav posebne delavnice, ki so bolj znane pod imenom Ko bom velik/-a, otrokom pomagamo krepiti samozavest, samopodobo. Predvsem iščemo otrokove pozitivne lastnosti, veščine in talente. Ta tehnika nam pomaga spodbujati otrokovo želeno vedenje in lažjo vključitev v družbo. Še posebej lepo so vabljeni otroci, ki prehajajo iz oskrbe vrtca v šolo. Počitniško varstvo jim bo lahko v veliko pomoč pri integraciji v šolsko okolje in bodo na ta način v veliki prednosti pred ostalimi.

Počitniško varstvo zavod Neva ponuja v dveh možnih terminih (7.00-16.00 ure):
1. termin: od 12. 8. – 16. 8. 2019 (15. 8. prosto zaradi praznika)
2. termina: od 19. 8. – 23. 8. 2019
Prijavite se lahko v sklopu enega, drugega ali obeh terminov. Termini so ponujeni kot sklop/celota. Prijave po posameznem dnevu niso možne. Počitniško varstvo se bo izvajalo na OŠ Brinje Grosuplje, kjer bo poskrbljeno tudi za prehrano otrok (dop. malica, kosilo in pop. malica).
Strošek prijave na en sklop je 40€ na otroka.
Prijava je možna preko e pošte na: zibert.irena@gmail.com

www.zavodneva.si