V torek, 11. junija 2024, so devetošolci v sodelovanju z razredničarkami med aktivnim odmorom v avli šole svojim naslednikom osmošolcem pripravili nepozabno medrazredno tekmovanje, katerega izkupiček je bil predaja ključa, simbolična predaja žezla najbolj zaslužnim učencem, bodočim vzornikom šole.

Osmošolci redne šole in šole s prilagojenim programom so se pomerili v štirih izzivih, ki so jih pripravili devetošolci: pomerili so se v hitrostnem pihanju in pokanju balonov, v tem, kdo bo na najbolj izviren način nasmejal resnega učitelja fizike, se preizkusili v “hitrostnem sedenju” oz. glasbenih stolih, in na koncu preverili še svoje poznavanje besedila šolske himne.

Učenci 8. a, b, c in n so k opravljanju izzivov pristopili uspešno, na koncu pa so s tesno zmago slavili učenci 8. a. Za njihov uspeh jim iskreno čestitamo.

Verjamemo, da bodo v naslednjem šolskem letu s ključem ravnali odgovorno in vzorno vodili mlajše generacije k uspehom na različnih področjih.

Učenci 9. abcd in n z razredničarkami