KORONA OBVESTILA

15. 10. 2020

Včeraj zvečer je Vlada RS sprejela nove ukrepe.

V tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 bo v osnovnih šolah in osnovnih šolah s prilagojenim programom pouk potekal prilagojeno in sicer:

• učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli;
  • učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo;
  • osnovne šole s prilagojenim programom se izobražujemo v šoli (1.-9. NIS in PPVI).

Potrebna obvestila bomo danes poslali na e-pošto staršev. Nadaljnja obvestila pa bodo objavljena v tem korona zavihku.

Vsak posameznik lahko v danem času veliko prispeva, bodimo agilni in fluidni. Pozitivna naravnanost in usmerjenost v skupno dobro, sprotno reševanje in prilagajanje naj bodo naše trenutne lastnosti.

Vabim vas, da vsi skupaj ravnamo čim bolj odgovorno in izboljšamo epidemiološko situacijo.

Natalija Kotar, ravnateljica

Priporočila za starše pri izvajanju pouka na daljavo – varnostni vidik

Na Safe.si so v sodelovanju z Arnes-om, Zvezo aktivov svetov staršev Slovenije (ZASSS) in Logout pripravili nekaj priporočil za varen pouk na daljavo za starše. Želijo, da se lahko tudi starši lažje pripravijo na varen pouk na daljavo in poskrbijo za varnost svojih otrok in družine na spletu.

(Skupno 763 obiskov, današnjih obiskov 65)