…to smo dokazali na  državnem računalniškem tekmovanju za šole s prilagojenim programom v Škofji Loki.

Dne 15.2. je namreč potekal že  24.  festival računalništva, v okviru katerega je bilo izpeljano tudi računalniško državno tekmovanje za šole s prilagojenim programom .

Našo šolo so predstavljali učenci, ki so na šolskem tekmovanju prikazali največ znanja.

V kategoriji Oblikovanje predstavitve sta šolo zastopali učenki 8.n oddelka Eva Kastelic in Maja Kozlevčar. Za 4. mesto sta prejeli srebrno priznanje.

V kategoriji PowerPoint sta šolo zastopala učenca PPVI oddelkov Maja Mehle in Primož Markelj, ki sta ravno tako dosegla srebrno priznanje za osvojeno 4. mesto.

Da smo se vrnili domov polni »srebra«, pa sta poskrbela še Aleksander Barber in Arnel Kahrić, ki sta v kategoriji Rišem, brišem na ekran prav tako zasedla 4. mesto.

Tekmovalcem iskreno čestitamo in se veselimo novih tekmovanj.