V petek, 14. 6. 2024, je pet oddelkov naše šole z lepim dogodkom zaključilo to šolsko leto in vseh devet let . S spomini na leto 2015, ko so prvič prestopili prag matične šole ali šole na Polici, nekateri tudi katere druge, so se sprehodili skozi dobro polovico svojega življenja s hvaležnostjo staršem, učiteljem in delavcem šole. Najprizadevnejšim je za izjemne dosežke ravnateljica podelila najvišja priznanja šole.

Vsem zbranim so pripravili čudovit ‘televizijski program’, ki je prikazal vpogled v življenje posameznega razreda, glasbene in plesne točke, tudi zapeli so. Spoštljivo in prijetno so se poslovili od šole. Dragi devetošolci – ponesite ime in znanje Osnovne šole Brinje Grosuplje v svet!

Srečno, generacija 2024!